Koşturmaca (Podcast) sürekliliğini isteyenler

Dinlediğiniz ve yorumlarınız için çok teşekkürler. Önce tüm KOŞTURMACA kayıtlar sonra da YETER Kİ İSTE kayıtları dinlenebilir. Sevgiler.

Merhabalar, Yeter ki iste’nin 15 Ekim ve sonrası bölümlerinde bölüm tanıtım yazısı bulunmuyor. En azından kimin konuk olduğu veya konuşulan konu ile ilgili ufak bir yazı olursa güzel olur.

@spinodal @ilgaz dönün artık ya hu! 2019 hedefler, yarışlar, İznik ultra 160km parkuru vs bir sürü konu var. Hatta ilk program @aykutc 'de size katılsın tadından yenmesin :slight_smile:

Selamlar,
Geçen gün @spinodal ile İnstagramda yazıştık biraz :slight_smile: Kendisine ben de “Tülay nolur geri döööön” tadında bir şeyler söyledim bakalım umarım etki etmiştir yani baktım o da olmuyor en sonunda #kosturmacageridönsün ile TT olmayı planlıyorum :slight_smile:

Sevgiler.

Merhaba, ilginiz ve öneleriniz için çok teşekkürler. :slight_smile:

Aşağıdaki link üzerinden yayınlara ulaşılabilir. :slight_smile:

http://acikradyo.com.tr/search/node/yeter%20ki%20iste

Öyle bir zorunluluk yoksa sıraya koymadan, karışık dinlemeyi tercih ediyorum :grinning:
Güzel yayınlarınız var , bu vesile ile size de teşekkür ediyoruz emekleriniz için .

Çok doğru dersin, bırak dağınık kalsın. Sağolasın dinlediğin için, sevgiler, selamlar. :slight_smile: