Köpek savar tavsiyesi

Köpek savar almayı planlıyorum, memnun kaldığınız marka tavsiyesi yaparmısınız veya alternatif önerilere de açığım.

köpek olan yere giderken yanıma sosis alıyorum 1,2 verince kanki olunuyor. başka çaresi yok.

Hayatimda en cok korktugum ve nerdeyse en cok karsilastigim hayvan icin bir kac cesit denedigim halde basarili olani henuz bulmus degilim. Yolumu degistiriyorum.

Şu an için Dazer II düşünüyorum, köpeklere rüşvet anlamında halley önerisi de geldi

Dazer gibi kovucular sadece köpekler için değil diğer hayvanlar için de etkili bir cihaz. Sadece yanında bulundurmanız yeterli, ama bu silah kullanmaya benzer biraz da, en son seçenek olmalı belki de… Koşu modundan yürüyüşe geçiş, gerekirse durmak, onların varlığını kabul etmek, zaten gerçekten onların her zaman bulundukları bir yaşam alanına girmişseniz öncelikle başka rotalar bulmanız gerekebilir.

geçtiğimiz yıllarda Dazer kullandım ancak her hayvan üzerinde etkili olmuyor. Yada eğer birden fazla köpek varsa cihazın tam önündeki hayvana etki ediyor ve diğerleri saldırmaya devam ediyor. Dazer da yıllardır dolapta duruyor dolayısıyla. Dost olmaya çalışmak ya da yolu değiştirmek daha iyi bir çözüm gibi.

Şöyle bir yazı vardı. Okumadıysanız öneririm: